ייעוץ וייצוג במצב תאונות דרכים

28.04.2019

כשאנשים עוברים תאונת דרכים, קשה או קלה, הרבה פעמים הם נוטים לחשוב שהם יכולים לבצע את כל התהליך שנדרש לצורך קבלת פיצויים לנפגעי תאונות דרכים בעצמם. הם יכולים להתקשר אל חברת הביטוח, להציג הוכחות שעברו תאונה ובכך הסיפור נגמר.

אך כמו שאנחנו יודעים, העניין הרבה יותר מורכב מזה שכן חברת הביטוח לא ממהרת לשלם, חברת הביטוח לא ממהרת להודות שהיא צריכה לקיים את תנאי הפוליסה בסיטואציה שנוצרה ולכן היא עושה חיים לא פשוטים למי שנפגע בתאונה, בכל צורה שהיא. מאחר וגם כך הוא חווה תקופה מאוד קשה, אפילו אם הוא עבר תאונה קלה. בין אם זה אומר שעליו לעבור שיקום פיזי, טיפול נפשי, להתמודד עם אובדן ימי עבודה ועוד.

לכן כשיוצאים למאבק כזה, ובסופו של דבר זה מאבק, רצוי אחד מאיתנו, עורכי דין תעבורה שידע לעמוד לצדכם ולייצג אתכם, בין אם זה בבית המשפט ובין אם זה בחדרי הישיבות בעת ניהול מו"מ, דיונים רפואיים כאלה ואחרים. לנו יש את הניסיון, יש את היכולת, וכן יש לנו את כל הכלים שאנחנו צריכים בשביל לעזור לכם, הן כלים מעשיים והן כלים תיאורטיים של ידע.

לפני שנסביר כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם, מה אנחנו בפועל, ניתן לכם כמה טיפים כיצד תוכלו לשכור עורך דין תעבורה שידע לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

ראשית, חשוב שתבחרו מישהו שיש לו ידע רב בנושא, יש לו ניסיון ארוך שנים, מישהו שאתם שמעתם עליו המלצות טובות, מישהו עם חוות דעת חיוביות.

שנית, חשוב שתבחרו עורך דין שיש לו את כל הכלים לעזור לכם, זה אומר שיש לו אנשי צוות שיכולים לעזור בתהליך, מומחים שיוכלו לספק עבורכם עדות מומחה, יועצים ועוזרים שילוו אותו בכל התהליך.

שלישית, מן הסתם, חשוב שאתם תדעו שהעורך דין שאתם בוחרים לייצג אתכם, יהיה זמין עבורכם בכל עת, זמין ונגיש לכל עניין ולכל שאלה, מישהו שילווה את התביעה מהתחלה ועד הסוף, מישהו שידע לייצג אתכם בכל סיטואציה. מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו.

כיצד עורך דין תעבורה יכול לעזור לכם?

כשמגיע אלינו מקרה של אדם שעבר תאונה או של בן משפחה שמבקש לתבוע על רקע תאונה שהתרחשה לקרוב משפחה אחר (מקרים בהם התאונה הסתיימה בפציעות קשות או חס וחלילה במקרי מוות), אנחנו מסבירים תחילה שהתביעה אשר מתבצעת מצידנו, היא אך ורק תביעה אזרחית, כלומר זו תביעה שמתעסקת בפיצוי כספי ולא תביעה פלילית, שכן תביעות כאלה יוזמת רק המדינה. למי שעבר את התאונה או לבני משפחתו, אין צד בעניין.

אנחנו מעורבים בתביעות פליליות, אך ורק אם לקוח מבקש שאנחנו נייצג אותו במשפט שהמדינה תובעת אותו, אם למשל הוא מעורב בתאונת דרכים שהוא אחראי עליה ויש בה נפגעים, ואחת כמה וכמה אם יש בה הרוגים.

חשוב לציין, לא רק במקרים של תאונה בה יש נפגעים בנפש אנחנו נהיה מעורבים בה. בתור עורכי דין תעבורה אנחנו מתעסקים במגוון נושאים שקשורים לעבירות תנועה, בין אם זה עבירות של נהיגה בשכרות, דיבור בסלולר תוך כדי נהיגה, תאונות שנגרם בהם אך ורק נזק לרכוש, וכן דברים יותר מנהליים שונים. חשוב לדעת את זה מאחר ואם נתקלים במקרים כאלה, מוטב לקחת עורך דין תעבורה ולא לגשת אל בית המשפט לבד.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם

כאמור, אנחנו נייצג אתכם מהתחלת התהליך ועד סופו, או לפחות עד לשלב בו תרצו שאנחנו נייצג אתכם. התחלת התהליך, הוא הרגע בו המשטרה מחליטה לחקור את הנושא או מהרגע בו מחליטים לתבוע אותכם בתביעה אזרחית (או כאמור, כשאתם מחליטים לתבוע)

לייעוץ ראשוני שלחו טופס:
כתובתנו
דרך בגין 112 תל-אביב 6701308
077-4420820
או התקשרו לנייד אישי: 052-563-4178
שעות פעילות
א-ה: מהשעה 9:00-18:00
דואר אלקטרוני
dweck-brant@012.net.il
2020 © כל הזכויות שמורות לדוויק ברנט משרד עורכי דין
לייעוץ ראשוני
חייגו עכשיו: 077-4420820
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: