מספר חירום 24/7 חייגו: 050-7451980
לייעוץ ראשוני התקשרו: 052-563-4178

עורך דין תעבורה מומלץ – כיצד בוחרים?

13.02.2022

כולנו מחכים לגיל הזה בו נקבל את רישיון הנהיגה שלנו ונתחיל לנהוג. כשחולפות השנים, מצטברות אצל רובנו עבירות תנועה, חלקן רשומות ברשויות ואנו נדרשים לשלם עליהם קנסות, להישפט בגינן ועוד. ישנן הפרות תנועה עם השלכות פוטנציאליות מורכבות, ולכן במקרים רבים כדאי לשכור עורך דין תעבורה מומלץ.

כיום עומדים לרשותנו מאגרי מידע גדולים וזמינים ברשת ועלינו להתמקד, להתרשם, לחפש מידע ממקור ראשון ועוד. קבלת החלטה בדבר עורך הדין המתאים לנו ביותר צריכה להיות מושכלת. אחרי הכל, אנחנו רוצים למצוא את הייצוג הטוב ביותר עבורנו. עורך דין תעבורה מומלץ בעל רקע משטרתי יכול להיות משאלת ליבם של רבים מכם עקב ניסיונו, הרקע שלו והבנת הצד השני של המתרס. איש מקצוע כזה יסייע לכם במקרים רבים לשמור על רישיונכם בתוקף, וכתוצאה מכך לשמור על איכות החיים שלכם וחירותכם.

בטרם נסביר לכם כיצד בוחרים עורך דין תעבורה מומלץ, חשוב שתבינו שברוב המקרים מומלץ להיעזר בעורך דין שייצג אתכם, כיוון שמדובר בתחום מורכב הדורש שימוש באיש מקצוע. לאחר הבנה זו, חשוב להשקיע בתהליך החיפוש והבחירה במטרה למצוא את עורך הדין הטוב ביותר עבורכם. זכרו, בחירת עורך דין איננה דבר של מה בכך. מדובר בהחלטה מורכבת ורצוי שתתקבל רק לאחר תהליך חיפוש יסודי. כיצד תעשו זאת ותבחרו עורכי דין תעבורה מומלצים, בצורה הטובה ביותר עבורכם?

מהן עבירות התנועה העלולות לגרור אתכם להליכים משפטיים?

יש מגוון עבירות תנועה העלולות לגרור אתכם להליכים משפטיים, להלן חלקן:
 • נהיגה במהירות מופרזת
 • אי מתן זכות קדימה
 • תאונת פגע וברח
 • נהיגה ללא רישיון
 • נהיגה עם רישיון שאינו בתוקף
 • נהיגה עם ביטוח רכב שאינו בתוקף
 • נהיגה במקרה של התליית רישיון נהיגה
 • נהיגה באור אדום

כיצד תבחרו באיש המקצוע הנכון ביותר עבורכם?

להלן מספר דברים שעליכם לעשות:

 • מציאת מספר אופציות במטרה שתהיה לכם אפשרות בחירה.
 • קביעת פרמטרים לבחירה כמו למשל ניסיון, זמינות, שירותיות, מחיר ועוד.
 • תעדוף הפרמטרים החשובים לכם ביותר. כך למשל, ייתכן כי אתם מוכנים לשלם יותר עבור עורך דין בעל ניסיון, כך שהניסיון מקבל משקל גבוה יותר עבורכם מאשר העלות.
 • פגישת ייעוץ לאחר הגדרת הפרמטרים במטרה לקבל הצעת מחיר לטיפול בתיק.

 

 

עורכי דין תעבורה מומלצים

מדוע זה קריטי לבחור עורכי דין תעבורה מומלצים?

כשמדובר בעבירות תנועה, לרבות כאלו שיכולות להסתיים בעונשים כמו שלילת רישיון הנהיגה לפרק זמן ממושך, קנסות כבדים, עבודות שירות ואפילו מאסר בפועל, עולה החשיבות של עורך דין תעבורה מומלץ בתיק. במקרים כאלו, סביר להניח שלא תתלבטו. יחד עם זאת, כל אחד מאיתנו עלול להיתפס מדי פעם בעבירות קלות המתאפיינות בקנס כספי נמוך (איתות, יציאה מהרכב ללא אפוד זוהר ועוד).

בחירת עורך דין מומלץ היא משמעותית עקב הסיבות הבאות:

 • השגת תוצאות: מומחיות וניסיון עורך הדין עשויים להוביל לשיפור ניכר בתוצאות. כשאתם מחפשים עורך דין ומתלבטים האם וכמה להמשיך להשקיע, זכרו שהוא יכול לחסוך לכם הרבה כסף.
 • תמורה להשקעה: השירות לרוב אינו נחשב לזול, אבל התוצאות יכולות להוות תמורה להשקעה.
 • תחום התחבורה מורכב מאוד: אנשים פונים לעורכי דין סביב נושאים שונים ומגוונים, חלקם משמעותיים יותר וחלקם פחות. כך לדוגמה, פסילת רישיון נהיגה ממושכת, קנסות כבדים ומאסר הם עניינים כבדי-משקל בהם רצוי להיעזר באיש מקצוע מהשורה הראשונה.
 • הימנעות מהשלכות אפשריות: לעיתים גם עורכי דין מנוסים לא מייצגים עצמם בבית המשפט, ולכן התמחות וניסיון בתחום הספציפי חשובים במיוחד. אם לא שוכרים עורך דין מתאים למקרה, ייתכן כי יעלה הצורך להתמודד עם השלכות אפשריות שניתן היה להימנע מהם עם ייצוג נאות בבית המשפט. זכרו, תמיד עדיף להימנע מטעויות מאשר לעשות אותן, כמו במקרה גביית העדות ע"י בוחן התנועה מתוך הכתבה העוסקת בנושא עורך דין תאונות דרכים.
 • התמודדות מול הצד השני: יכול להיות שהצד השני שוכר עו"ד ולכן כדאי לכם לשכור עו"ד מקצועי ובעל ניסיון, והחשיבות הולכת וגדלה ככל שהמקרה שלכם מורכב יותר.

 

סינון ראשוני בבחירת עורך דין תעבורה מומלץ

בנושא בחירת עורך דין תעבורה מומלץ לקחת בחשבון שיקולים רבים. נכון, לא תמיד יש זמן להתעמק, ולכן חשוב לגשת ישר לעניין ולהישאר ממוקדים. ראשית, חפשו עורכי דין המתמחים בתעבורה בלבד, ומומלץ גם לבצע את החיפוש לפי אזור גאוגרפי, וזאת עקב הצורך לקיים פגישה פיזית במטרה לבצע התרשמות הדדית ולקבל חוות-דעת ראשונית.

 

כיצד בוחרים עורך דין תעבורה מומלץ?

לכל אחד יש את שיקוליו האישיים וסדרי העדיפויות שלו, אך באופן כללי, בבחירת עורכי דין תעבורה מומלצים הצעדים הבאים:

 • קבלת חוות דעת והמלצות: המלצות ממלאות תפקיד חשוב בתהליך בחירת עורך דין. כך למשל, מידע מאנשים בלתי-תלויים בנוגע לעורך דין מסוים עשוי לסייע מאוד.
 • בדיקת אתר האינטרנט: מומלץ לקרוא את עמוד ה-"אודות". שימו לב למידע נוסף בנוגע לניסיון רלוונטי וותק. כך למשל, ייתכן שתצטרכו מומחיות מיוחדת בנושא חקר תאונת דרכים אופנוע.
 • חיפוש כללי ברשת: בצעו חיפוש כללי ברשת האינטרנט אודות עורך הדין בו אתם מתעניינים.
 • בדיקת התשלום: כיצד ישולם שכר הטרחה? כמה תעלה פגישת ייעוץ ראשונית? מומלץ לדעת זאת מראש. קחו בחשבון כי הליכים משפטיים בנושאי תעבורה הם מורכבים, ולכן עם הזמן עלולות להצטבר עלויות נוספות. לכן חשוב לברר זאת קודם לכן.

 

טיפים לבחירת עו"ד תעבורה מומלץ

אז מה עוד מומלץ לעשות במטרה למצוא עורך דין תעבורה מומלץ?

 • לקיים פגישת ייעוץ: לאחר שהתמקדתם במספר עורכי דין פוטנציאליים, חשוב שתיפגשו עימם למטרת התרשמות הדדית, לרבות אם הפגישות הן ללא עלות. הציגו את מצבכם, בקשו ייעוץ ראשוני, ונסו לגבש לעצמכם התרשמות ראשונית מושכלת מעורך הדין. שימו לב לגישה שלו בנושא ולרמת הכימיה שביניכם. אלו הן נקודות חשובות ביותר.
 • להבין מי מטפל ישירות בתיק שלכם: כך למשל, ייתכן שנפגשתם לפגישת ייעוץ ראשונה עם בעל משרד עורכי דין גדול והתרשמתם מאוד לטובה. דעו כי במשרדי עורכי דין גדולים ייתכן כי עורך הדין שפגש אתכם לא יהיה זה אשר יטפל ישירות בתיק שלכם, ולכן חשוב לדעת זאת, לברר מי מטפל ישירות בתיק שלכם ולהתרשם ממנו. חשוב לדעת את רמת ההתמחות והניסיון עורך הדין המטפל ישירות בתיק שלכם.
 • לבחון את ההמלצות: ייתכן שבסופו של תהליך החיפוש יהיו עורכי דין שייראו רלוונטיים במיוחד, אבל מסיבות שונות לא תהיו בטוחים לגבי ההמלצות. בחנו אותן לעומק.
 • להיזהר מהבטחות שווא: זכרו כי אי-אפשר להבטיח תוצאות, ואיש מקצוע שיבטיח תוצאות מסויימות כנראה אינו אמין. עורך דין טוב יכול להעריך את הסיכויים לקבלת תוצאה מסויימת, אך גם הם יכולים להשתנות עם הנסיבות (במקרה שנוספים עדים במהלך המשפט), אבל הכל נתון בסופו של דבר נתון להחלטתו ולשיקול דעתו של שופט.

 

למה לבחור בעורך דין תעבורה מומלץ יוצא משטרת ישראל?

עורך דין תעבורה מומלץ יוצא משטרת ישראל יכול להיות מאוד רלוונטי עקב הכרת הצד השני של המתרס ומערכת השיקולים העומדת מאחורי הסעיפים השונים. ידיעה זו בהחלט מסייעת לעורך הדין בחתירה לתוצאות. במהלך שנות שירותינו הרבות במערכות השונות במשטרת ישראל פגשנו שיקולים ושינויים רבים, ואנו מבינים כי הבטחת הרים וגבעות אינה ריאלית. היכרותנו עם הצד השני של המתרס ביחד עם בדיקת נסיבות המקרה וחומר הראיות יסייעו לנו לספק הערכה קרובה כמה שיותר למציאות תוך כדי שיפור הסיכויים שלכם לתוצאות הטובות ביותר, ואנו בעלי ניסיון רב במגוון תחומים ביניהם תאונות דרכים קטלניות.

לסיכום, ההשקעה בבחירת עורך דין תעבורה מומלץ יכולה להיות מאוד משתלמת עבורכם. בטווח הקצר, אולי מדובר בהוצאה כספית, אך בטווח הארוך התוצאות יוכלו לחסוך לכם כסף ולשפר את איכות החיים שלכם. בחירה בעורך דין תעבורה מומלץ עתידה לעשות הבדל משמעותי ולהחזיר אתכם לשגרת החיים אליה אתם רגילים.


*אין האמור לעיל מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני. כל הנוקט פעולה או נמנע מנקיטת פעולה לאור האמור לעיל עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו הבלעדית.
לייעוץ ראשוני שלחו טופס:

  כתובתנו
  דרך בגין 112 תל-אביב 6701308
  077-4420820 משרד
  0525634178 עו״ד אבי דוויק

  0507451980 עו״ד יורי ברנט
  שעות פעילות
  א-ה: מהשעה 9:00-18:00
  דואר אלקטרוני
  dweck-brant@012.net.il
  2023 © כל הזכויות שמורות לדוויק ברנט משרד עורכי דין
  לייעוץ ראשוני
  חייגו עכשיו: 077-4420820
  או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: