מספר חירום 24/7 חייגו: 050-7451980
לייעוץ ראשוני התקשרו: 052-563-4178
דיני תעבורה

עורך דין נהיגה בשכרות

אחת התופעות הבעייתיות ביותר בתחום הנהיגה, ללא צל של ספק, היא תופעת הנהגים העולים על הכביש לאחר ששתו. על פי הנתונים, נהיגה בשכרות מובילה ל-5 אחוז מכלל תאונות הדרכים בישראל והמספרים גדלים מדי שנה. ישנם הסברים רבים מדוע תופעת זו הפכה להיות יותר ויותר נפוצה, למרות שהמדינה, באמצעות גורמי התביעה המשטרתית, מנסה להחמיר בענישה, אך העובדה היא שכמות כתבי האישום המוגשים בגין עבירות זו הולכת וגדלה מדי שנה למרות שמספר תאונות הדרכים נמצא לרוב דווקא במגמת ירידה. כאשר מדברים על נהיגה תחת השפעת אלכוהול, זה כולל אלכוהול וסמים כאחד. תהליכי הלגליזציה שעוברים על המדינה בתחום נושא הקנאביס, הפך גם את תופעת הנהיגה תחת השפעת סמים לנפוצה יותר ויותר. במידה בעבירה מסוג זה, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין נהיגה בשכרות.

 

מתי אפשר להימנע מקבלת עונש על נהיגה בשכרות?

לפני שנדבר על הנושא של עונש על נהיגה בשכרות, חשוב להדגיש, כמו שציינו, שניתן להימנע מענישה במצבים אלו בסיטואציות שונות. בין אם זה כאשר מוכיחים שהמערכת שבדקה את הנהג לא הייתה תקינה, בין אם זה כאשר מוכיחים שהשוטרים נהגו בצורה לא חוקית כלפיו, וכן, אם מדובר בכמות נמוכה של אלכוהול יחסית או אם מציגים שזו עברה ראשונה ואין לנהג עבירות קודמות. עם זאת, מן הסתם, עדיף לא להסתמך על זה. לצד הסכנה שבעצם העלייה על הכביש כשבדם כמויות אסורות של אלכוהול, מספיק לראות את רמות הענישה בשביל להבין שמוטב לא לנהוג כששותים.

 

נהיגה בשכרות עונש והשלכות

עורך דין נהיגה בשכרות הוא חשוב מאוד, כיוון שעבירה זו נחשבת בחוק לחמורה, קיימת בחוק פסילת מינימום לתקופה שלא תפחת משנתיים לנהג שהורשע בגינה, מחקרים שונים מוכיחים, כי נהג המצוי תחת השפעת אלכוהול בכמות כזו או אחרת, הדבר פוגע בכושר נהיגתו ויכול להוות גורם להתרחשותה של תאונת דרכים. בהקשר זה של תאונות דרכים ואלכוהול או סמים, יש לומר, כי בתי המשפט מחמירים במקרה של עבירות אלו ונותנים עונש כבד, ויתרה מכך, כאשר תוצאת התאונה הינה מוות, הרי שכתבי האישום המוגשים בידי הפרקליטות, למי שבהיותו שיכור, גרם לתאונה בה נהרג אדם, הינם בעבירת הריגה, עבירה שדינה 20 שנות מאסר. במקרה שנתפסתם, כדאי לשקול ליצור קשר מהר עם עורך דין נהיגה בשכרות.

חשוב לומר, ככל ומדובר בנהג שאינו נהג חדש, נהג צעיר או אינו נהג מציבורי או נהג רכב כבד, הרי שלא חל איסור גורף על נהיגה לאחר שתיית אלכוהול. קיים רף אכיפה ממנו והלאה מוגשים כתבי אישום בגין עבירה זו, למרות שהם קטנים כאשר נעזרים בשירותיו של עורך דין נהיגה בשכרות, והוא 290 מק"ג אלכוהול בליטר אויר נשוף או 50 מ"ג אלכוהול. עד לכמות זו, הנהיגה מותרת. נשאלת השאלה, כיצד ידע נהג האם הגיע לכמות הזו אם לאו והתשובה היא, שמדובר בעניין בעייתי ביותר, הקשור למשקלו וגובהו של האדם, לאחוז האלכוהול במשקה שצרך, לכמות המשקה שצרך ולתזמון השתייה ביחס לנהיגה. ודאי שאדם מן היישוב אינו יכול לעשות את החישובים, האם בעת שהוא עולה על ההגה, הוא מצוי ברף המותר אם לאו ובכל מקרה, האם אחוז האלכוהול בגופו במגמת עליה או ירידה.

 

עונש על נהיגה בשכרות פעם ראשונה

כמובן שגם בוחנים את העבר של הנהג על הכביש, כאשר עונש על עבירה חוזרת צפוי להיות חמור הרבה יותר מאשר עונש על נהיגה בשכרות פעם ראשונה. אם נהג שהורשע בעבירה זו ביצע בשנה שלאחר מכן עבירה דומה, העונש המינימלי שלו צפוי להיות כפול ולעמוד על פסילה לתקופה של ארבע שנים ומעלה.

חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין נהיגה בשכרות, וזאת כיוון שהחוק לא מבדיל בין הפעם הראשונה לבין הפעמים הבאות. העונש הוא שלילת רישיון לתקופת זמן של מינימום שנתיים, בנוסף לקנסות והתניות כדוגמת התניות חידוש רישיון. ראוי לציין, כי כאשר מדובר על הפעם הראשונה, במיוחד עם אתם נעזרים בשירותיו של עורך דין נהיגה בשכרות, יש סיכוי להגיע להסכם טיעון עם התביעה, שיכול להפחית את העונש לזה הקבוע עבור נהיגה תחת השפעת אלכוהול, הנחשבת פחותה בחומרתה והעונש בגינה הוא שלילת הרישיון לשלושה חודשים.

 

נהיגה בשכרות: שורה ארוכה של סכנות

עבירה זו נחשבת לחמורה. המהות של ביצוע עבירה זו היא שהנהג אשר עולה על הרכב כשהוא שיכור, מסכן את עצמו, את הנוסעים ברכב, נהגים אחרים וכן הולכי רגל. הרי כשאנחנו שותים אנחנו מאבדים שיקול דעת, מאבדים פוקוס ופועלים ללא מחשבה, בצורה פזיזה ומסוכנת. אם אנחנו נכנסים לרכב ונוהגים בצורה כזו, אז באופן טבעי אנחנו מסכנים את עצמנו ואת הסביבה.

במצב רגיל כשאדם שיכור, הוא עלול להיחשב כמסוכן לציבור. עם זאת סביר להניח שיהיה קל יותר לעצור אותו, מה עוד שבמקרים רבים אנשים שיכורים מהווים סכנה מוחלטת לציבור אלא יותר לעצמם. כשאדם עולה לרכב ונוהג תחת שכרות, הוא הופך את הרכב שלו לכלי שיכול לפגוע באנשים ואפילו להרוג אותם. עד כדי כך הוא מהווה סכנה. להבדיל מאדם שיכור שאיננו נוהג, אותו יותר קשה לעצור.

כמובן, עורך דין נהיגה בשכרות חשוב מאוד, כיוון שהיא עלולה להתבטא גם בגרימת תאונת דרכים קטלנית, ולכן ההגנה המשפטית חשובה. במקרים כאלה, גם הסיכונים המשפטיים וההשלכות לחייכם ועתידכם, עלולים להיות כבדי משקל במיוחד. במקרה הגרוע ביותר, מדובר כאמור על עונש מרבי של עד 20 שנות מאסר בפועל. עונש זה מתייחס למצב שמוגדר כ"המתה בנסיבות של אחריות מופחתת". כך שכדאי לזכור, שמבחינות רבות וגם בכל הנוגע להיבטי חוק, עבירה זו מציבה סיכונים, שפשוט לא כדאי לקחת. אם כי גם אם טעיתם והסתבכתם, עדיין יש מה לעשות.

 

עורך דין נהיגה בשכרות: האם כמות האלכוהול משפיעה על הענישה?

כפי שניתן לראות, אנחנו יכולים למצוא קשר בין כמות האלכוהול בדם לסוג הענישה: לעיתים קרובות מי שנמצא אצלו ריכוז מאוד גבוה יקבל עונש חמור יותר ממי שנמצאה אצלו כמות קטנה יותר. עם זאת, חשוב לומר, מאחר והמדינה מנסה להיאבק בתופעה של נהיגה בשכרות בכל דרך, אז גם בכמויות אלכוהול קטנות הענישה יכולה להיות מאוד קשה עבור הנהג, ולכן עדיף להימנע ממצב זה. אם הנהג מסרב לבצע בדיקת ינשוף, אגב, הרי שלפי סעיף 64ד לפקודת התעבורה דינו צפוי להיות כדין נהג שנמצא בבדיקה שיכור. עובדה זו עלולות לעמוד לרעתו בהמשך התהליך ולגרום לעונש חמור אפילו יותר.

 

נהיגה בשכרות נהג חדש

חשוב לציין את המקרה של נהיגה בשכרות נהג חדש: מבחינה מעשית, נהגים חדשים אינם יכולים לשתות כלל אלכוהול לפני שהם מתיישבים מאחורי ההגה. הענישה כנגד נהגים אלו נוטה להיות מחמירה אף היא, כאשר מדובר על נהיגה בשכרות נהג חדש שרישיונו נשלל לתקופה של שנה אחת לפחות חייב לבצע פעם נוספת מבחן נהיגה תיאורטי ומבחן נהיגה מעשי (טסט) כתנאי לקבלת רישיון הנהיגה מחדש בתום תקופת העונש. נקודה נוספת היא שבמקרה של פסילת רישיון לשנה ומעלה בגין עבירה זו, דורשת ביצוע של בדיקות רפואיות על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

 

עורך דין נהיגה בשכרות חשוב במקרה של חקירה משטרתית

חשוב מאוד לדעת מהי התנהלות משטרתית תקינה בעת בדיקת רמות האלכוהול של הנהג. מדוע זה חשוב? מאחר ובכל הקשור למקרי נהיגה בשכרות עונש כבד של שלילה, קנס ואפילו מאסר יינתן רק כאשר השופט אכן משוכנע שהתנהלות המשטרה הייתה תקינה לחלוטין ושאין ספק כי רמות האלכוהול של הנאשם היו גבוהות ממה שמותר, ולכן חשוב להיעזר בשירותי עורך דין נהיגה בשכרות כבר בשלב החקירה. להלן הסעיפים שחייבים להתקיים בעת בדיקת אלכוהול על ידי המשטרה:

 • שוטר יכול לעצור כל אדם ולבקש ממנו לבצע בדיקת אלכוהול בנשיפה. סירוב לביצוע הבדיקה הינו למעשה הודאה באשמה. יחד עם זאת, שוטר יכול לבקש מהנהג לבצע גם מה שקרוי "בדיקת מאפייני שכרות" (למשל, הליכה בקו ישר ועוד) – לכך מותר לסרב והדבר אינו נחשב להודאה באשמה.
 • על הבדיקה להתבצע במקום שבו ניתן לשמור על פרטיותו של הנהג. ברוב המקרים בדיקות שמתבצעות בתוך כלי הרכב ביציאה ממקומות בילוי הן של נשיפון וכאשר הוא מצביע על סיכוי לרמות אלכוהול גבוהות, מתבקש הנהג לעבור גם בדיקת ינשוף במקום הרבה יותר פרטי. הבדיקה צריכה להתבצע בניחותא, לאחר משך המתנה של 15 דקות בו הנהג יכול להירגע ולהתכונן לבדיקה. אם לא כך היה הדבר, הרי שהתנהלות המשטרה אינה תקינה.
 • על השוטר להסביר במפורט לנהג מהי מטרת הבדיקה, מה המכשיר בודק ומה בדיוק המשמעות של סירוב לבדיקה. כל התהליך גם צריך להיות מתועד בכתב על ידי השוטר ובשני עותקים זהים, כאשר אחד מהם נמסר לנהג.
 • מתנדבים מהווים חלק בלתי נפרד מהכוח המשטרתי היום. הם משמשים כעזר לשוטר אך הם אינם רשאים לבצע את בדיקת הינשוף וגם לא לתעד את מהלך הדברים בדו"ח "פעולה באכיפת איסור נהיגה בשכרות", שכן אותו רשאי למלא רק השוטר.
 • מכשירי הבדיקה חייבים להיות מכוילים ועל תהליך הכיול להיות מתועד ברשומות המשטרה. עורך דין רשאי להזמין את תיעוד הכיול ולברר גם מי ביצע אותם. תיקים רבים של עבירה זו הסתיימו בזיכוי לאחר שהתגלה שמכשיר הינשוף לא דייק בתוצאותיו.
 • שוטר רשאי לבקש לערוך בדיקת דם לבדיקת רמות אלכוהול רק במקרה בו התרחשה תאונת דרכים או כאשר קיים חשד מאוד סביר כי הנהג הינו שיכור (למשל, נהג מעולף, נהג מקיא ועוד), אך הדבר חייב להתבצע רק על ידי רופא בעל רישיון ליטול דם מנהגים שחשודים במקרה של עבירה זו.

מכל שלעיל ניתן להבין כי למרות שמדובר בהליך פשוט יחסית (עצירה של הנהג, בדיקת אלכוהול והסקת המסקנות), הרי שאין כך הדבר ובפועל תהליך מוצלח תלוי מאוד בניסיונו של השוטר והצוות שאיתו והסיטואציה באופן כללי. המציאות מראה שגם צוות משטרתי מנוסה עשוי לטעות, מה שיכול לבוא לטובתם של נהגים המואשמים בעבירה זו. כל שצריך זה עורך דין מספיק מנוסה על מנת שיחקור ויעלה על כל הממצאים הרלוונטיים. חשוב לדעת את זכויותיכם ולשם כך רצוי להיעזר בשירותי עורך דין נהיגה בשכרות.

 

עורך דין נהיגה בשכרות: התמודדות משפטית

עונש על נהיגה בשכרות, בהנחה ולא הייתה תאונה דרכים, היא פסילת רישיון נהיגה שלא תפחת משנתיים ובהליכים המקדמיים, פסילה מנהלית של רישיון הנהיגה לתקופה של 30 ימים והשבתת הרכב בו בוצעה העבירה ל 30 ימים. זכרו, שכירת שירותיו של עורך דין נהיגה בשכרות, ובשמו הרשמי – עורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה, הוא אינו מותרות אלא חובה. אין לאזרח הפשוט את היכולת והידע המקצועי להתמודד עם גורמי התביעה המשטרתית בתיקים אלו.

מדובר בתיקים מורכבים, בהם הסדרי טיעון מקלים נעשים אך ורק על סמך כשלים ראייתיים בחומר הראיות, ככל שהדבר נוגע לנוהל ביצוע בדיקת ינשוף על ידי השוטרים המעורבים, תקינותו של המכשיר וכיו"ב, כאשר בתיקים המבוססים על בדיקות דם, יש צורך להתמודד גם עם חוות הדעת שניתנת מטעם המעבדה הטוקסיקולוגית בבית החולים תל השומר. עו"ד נהיגה בשכרות המקבל לידיו תיק בנושא, בין אם הבדיקה נעשתה במכשיר הינשוף ובין אם באמצעות בדיקת דם, או לחילופין, תיק נהיגה בשכרות מכוח סמים שנמצאו בבדיקת שתן, יבקש את תיק החקירה, יבקש מסמכים נוספים, שלעיתים אינם מצויים בתיק החקירה ועל בסיס כל אלו, יוכל לחשב מה קו ההגנה הרצוי ללקוח, קו הגנה על בסיסו, ינוהל המשפט, או שינוהלו הליכי מו"מ אל מול התביעה המשטרתית, על מנת להגיע להסדר טיעון מקל.

יש לזכור, פסילת רישיון נהיגה ולו מעל שנה, תגרום להפניית הנהג לבדיקות פסיכו-דיאגנוסטיות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, בדיקות אשר לא רק שלוקחות זמן ניכר עד לקבלת תוצאותיהן, זמן בו הנהג פסול נהיגה, אלא שפעמים רבות, תוצאותיהן, הינה אבחנה של אי התאמה אישיותית לנהיגה בטוחה ומכך יש להימנע כמובן.

 

חוק נהיגה בשכרות מורכב מפרטי פרטים

עורך דין נהיגה בשכרות מנוסה יוכל להבהיר לכם את כל מה שחשוב ספציפית עבור מצבכם. לענייני החוק בכלל, גם בהקשר זה, יש פרטי פרטים רבים. ייתכן שאינכם מודעים לכולם וסביר שלא תתמצאו לבד בכל. רק לשם ההמחשה, נציין כי ייתכן גם מצב של התליית רישיון נהיגה בהקשר זה. זו היא בעצם פסילת רישיון זמנית, עד שמקיימים תנאי מסוים של הרשויות להחזרת הרישיון. משרד הבריאות עשוי לבצע זאת, בעקבות מקרים חוזרים של נהיגה בשכרות, כאשר התנאי הוא בדיקת כשירות לנהיגה דרך המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד). אם כבר מדברים על הלא ידוע – יש נהגים שלא מודעים לכך, שניתן לסרב לבצע בדיקת ה"ינשוף" ולדרוש בדיקת דם, שהיא הבדיקה המדויקת יותר. אם רק מסרבים לבדיקת ינשוף, הדבר עשוי לעורר כנגדכם חשד.

 

נהיגה בשכרות נהג חדש

נהגים חדשים צריכים להיזהר במיוחד בהקשר זה, מאחר שהם נמצאים בקבוצת סיכון משמעותית לגבי נהיגה לאחר שתייה חריפה והסתבכות בעקבותיה. זאת, מכמה סיבות. אלה פעמים רבות נהגים צעירים, ששותים לא מעט במסגרת בילויים. בתור נהגים חדשים, ניסיונם בנהיגה מצומצם יחסית, כך שהסיכוי להסתבך בתאונה גדול במיוחד ושתייה מחמירה זאת. כמו כן, בהקשר נהיגה בשכרות נהג חדש הוא חלק ממה שמוגדר רשמית בחוק כ"אוכלוסייה מיוחדת" לגבי עברות כאלה. זו כוללת גם נהגים צעירים (עד גיל 24), נהגי רכב ציבורי ונהגי רכב מסחרי (אשר משקלו הוא מעל ל-3,500 ק"ג). כך שבמיוחד לנהגים חדשים, כדאי לאמץ את העצה הישנה והפשוטה: כשנוהגים לא שותים.

מי שנמצא באוכלוסייה מיוחדת זו, כולל נהגים חדשים, יטופלו בצורה מחמירה יותר מבחינת החוק. הדבר מתבטא קודם כל ברמת האלכוהול באוויר הננשף בבדיקה, אשר ממנה מצבכם יוגדר כמחייב מתן דו"ח: 50 מיקרוגרם אלכוהול לליטר ויותר. המשטרה עשויה לתת לכם דו"ח רק מרמה של 100 מיקרוגרם לליטר. אך ברור שזהו סף מחמיר הרבה יותר, מאשר 100 מיקרוגרם לליטר לאוכלוסיית הנהגים הרגילה.

 

נהיגה בשכרות עונשים: האפשרות של הסדר טיעון

אינספור תיקים בנושא זה עולים בכל יום לדיון בבתי המשפט, ולכן חשוב להיעזר בשירותי עורך דין נהיגה בשכרות. רבים מהם מורכבים וסבוכים והעומס על המערכת רב. ככל שהתיק מורכב יותר, כך הוא מתארך ומחייב יותר ויותר דיונים בפני שופטי בית המשפט, עם אפשרות לערער על ההחלטה בכל מקרה ולפנות לערכאות גבוהות יותר. המדינה מעוניינת מבחינתה להקל כמה שיותר על העומס הרב ולכן בית המשפט נוטה מאוד להגיע להסדרי טיעון. זוהי הסיבה מדוע ברוב המקרים מקבלים מואשמים בעבירת נהיגה בשכרות עונשים פחות חמורים, אם הם מיוצגים היטב. עונש מינימלי של פסילת רישיון לשלושה חודשים בגין עבירה זו נשמע הרבה יותר טוב מאשר שנתיים, כפי שמתבקש על ידי החוק, הלא כן?

הדרך להשיג זאת היא באמצעות הסדר טיעון, בו הנאשם מודה באשמה בתנאי שסעיף האישום משתנה ל-"נהיגה תחת השפעת אלכוהול", שנחשבת להרבה פחות חמורה מאשר נהיגה בשכרות. אם לוקחים בחשבון שעד המשפט כבר עברו 30 ימים של פסילה מנהלית, הרי שניתן בהחלט לקבל את הרישיון בחזרה לאחר פרק זמן של כ- 60 ימים בלבד מיום המשפט והרי לכם "עסקה מנצחת", שגם יכולה לחסוך לכם קנסות, תקופת מאסר על תנאי או בפועל וגם את הביקור במרב"ד (המכון הרפואי לבטיחות בדרכים).

 

חשוב לפנות לשירותי עורך דין נהיגה בשכרות

למרות שהענישה במקרים של נהיגה בשכרות עלולה להיות חמורה, בפועל יש דרכים שונות לצמצם את דרגת החומרה של העונש – אפילו עונש פחות מאשר הרף המינימלי שהוזכר מעלה – או אפילו להביא לביטול כתב האישום. עורך דין תעבורה מומחה עשוי לסייע לאדם הנאשם בביצוע עבירה בגיבוש קו הגנה, המתייחס בין השאר להיסטוריה התעבורתית שלו, לאופן ביצוע הבדיקה, להתנהלות השוטרים מול הנהג בשטח, לראיות הקיימות וכן הלאה. אפילו הנסיבות האישיות של הנהג, דוגמת השאלה האם הוא משתמש ברכב לפרנסתו, עשויות להקל על העונש שלו. מומלץ לפנות לעורך דין הבקיא בתחום בהקדם האפשרי, אפילו לפני השימוע הראשוני אצל קצין המשטרה, לצורך ליווי אישי וייצוג מול הערכאות השונות.

 

שתיתם ונהגתם? עורך דין נהיגה בשכרות יעזור לכם גם במקרים המורכבים יותר

לקבל הסדר טיעון תמיד אפשר ובכך הדרך למספר חודשי פסילה בלבד הינה מאוד מהירה, אך האם זו הדרך הנכונה להתנהל בכל המקרים? עורך דין נהיגה בשכרות מספיק מקצועי ומנוסה ידע להגיד לכם כי כל מקרה לגופו ואכן כך הדבר. דוגמא מעניינת היא מקרה שבו נהג עלה על הכביש לאחר בילוי ושתיית אלכוהול מתונה. הנהג היה מעורב בתאונת דרכים והשוטר היה מעוניין לבדוק האם הוא היה נתון תחת השפעת משקאות משכרים או סמים. תוצאות בדיקות הדם שנלקחו הראו כי הנהג הנפגע לא היה תחת השפעת אלכוהול ואילו הנהג הבליין כן, עם רמות אלכוהול גבוהות מהנורמה. תאונת הדרכים גרמה למוות של נוסעת ברכב הנפגע. עורך הדין של הנהג הפוגע ניסה ככל שניתן למצוא פגמים בהתנהלות המשטרה סביב ביצוע הבדיקה אך לשווא. לנהג גם היסטוריה תעבורתית קודמת ולכן לא היה ניתן לטעון לעבירה ראשונה.

בסופו של דבר הוחלט כי על מנת שלא ייגזר דינו של הנהג ל-20 שנות מאסר בפועל (בגין "הריגה"), יש להמליץ לו כי יודה באשמה תחת הסעיף נהיגה בשכרות, על מנת שיקבל אך ורק 3 שנים זמן מאסר בפועל. למעשה, אם עורך הדין היה מבקש להפחית הסעיף ל- "נהיגה תחת השפעת אלכוהול", הרי שהתביעה הייתה מבקשת לשפוט אותו כנהג שביצע "הריגה", שכן על פניו הוא היה הרבה יותר אחראי למעשיו מאשר אדם שנהג שיכור. נשמע לכם מסובך? ישנן עוד דוגמאות רבות שבהחלט מעידות על חשיבות שירותו של עורך דין נהיגה בשכרות, וחשוב שהוא ידע לחשוב מחוץ לקופסה ויהיה בעל ידע רב בפסיקות האחרונות. לכן חשוב כי תיפנו אל עורך דין מתאים ברגע שהינכם מואשמים בעבירה זו. מאחר ועל השוטר לספק לנהג כ- 15 דקות המתנה מהרגע בו הוא נעצר ועד הבדיקה עצמה, ניתן ואף מומלץ ליצור קשר עם עורך הדין כבר בחלון הזדמנויות זה ולקבל הנחיות כיצד לפעול, האם לסרב או לא לבדיקה ומה להקפיד לתעד.

 

משרד עורך דין נהיגה בשכרות דוויק ברנט ושות'

אם נתפסתם נוהגים בשכרות, אתם צריכים את הייצוג המשפטי הטוב ביותר שרק אפשר למצוא. זה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו איתנו – משרד עורכי דין תעבורה דוויק ברנט ושות'. אצלנו תמצאו עורכי דין נהיגה בשכרות מקצועיים ומנוסים, כאלה שהינם יוצאי משטרת ישראל ועל כן מכירים לעומק את עבודת המשטרה ויודעים כיצד להתמודד איתה וגם עם בתי המשפט. אינספור תיקי נהיגה בשכרות כבר עברו תחת ידינו ובמקרים רבים הצלחנו להביא לזיכוי מלא או להפחתה בסעיפי האישום ובענישה. מוזמנים ליצור איתנו קשר לשם קביעת פגישת ייעוץ ראשונית במשרדנו, ואנו נתאים לכם עורך דין נהיגה בשכרות מקצועי ומנוסה.

 

עוד מאמרים בנושא:

 

לייעוץ ראשוני שלחו טופס:

  כתובתנו
  דרך בגין 112 תל-אביב 6701308
  077-4420820 משרד
  0525634178 עו״ד אבי דוויק

  0507451980 עו״ד יורי ברנט
  שעות פעילות
  א-ה: מהשעה 9:00-18:00
  דואר אלקטרוני
  dweck-brant@012.net.il
  2024 © כל הזכויות שמורות לדוויק ברנט משרד עורכי דין
  לייעוץ ראשוני
  חייגו עכשיו: 077-4420820
  או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: