מספר חירום 24/7 חייגו: 050-7451980
לייעוץ ראשוני התקשרו: 052-563-4178

עורך דין תעבורה – דגשים לבחירת ייצוג נכון

3.12.2020

לצערנו, עבירות תנועה נפוצות מאוד וכל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו בהתדיינות משפטית הקשורה לכך – בין אם כנהגים ובין אם כהולכי רגל. באם נהג נתפס מבצע עבירת תנועה, סביר שיזדקק לסיוע משפטי של עורך דין לענייני תעבורה. 

מהם השיקולים אותם צריך להביא בחשבון בבואכם לשכור את שירותיו של עורך הדין? מהם הדגשים שחשוב לדעת לפני שפונים לעורך דין? איך בוחרים עורך דין שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר? תשובות לשאלות אלו ועוד יופיעו במאמר הבא: 

עורך דין תעבורה מומלץ

תפקיד עורך דין לענייני תעבורה

תפקידו של עורך דין לענייני תעבורה, הוא להביא לכך שעל מרשו יוטל העונש הקל ביותר שניתן לתת לו באותה סיטואציה. כמו כן, באם מרשו אינו אשם, על עורך הדין להביא לזיכויו המלא. תפקידו של עורך הדין איננו קל, אך אין ספק שעורך דין מקצועי יכול להביא לתוצאות אלו. כאן המקום להזכיר שקשה מאוד לבצע את ההליך המשפטי לבד, כלומר ללא סיוע משפטי של עורך דין, וזאת מהסיבה שאדם מן השורה לא יודע אילו ראיות, הוכחות וטיעונים יש להציג בפני בית המשפט.

נוסף לכך, במקרים מסוימים עורך דין לענייני תעבורה יכול לדאוג לעיכוב ביצוע העונש שקיבלתם. בדרך כלל, העיכוב יאושר באם למשל נפסל רישיון הנהיגה של נהג מסוים, אך הנהיגה מהווה חלק מרכזי בחייו של אותו נהג. במצבים מעין אלו, יכול עורך הדין לבקש מבית המשפט תקופת התארגנות בה הנהג יסדר את ענייניו בטרם יפסל רישיונו. גם פה, מומלץ שאת בקשת דחיית העונש יבצע עורך דין, שכן הנהג עשוי לטעון טיעונים שאינם במקום ועל ידי כך לסבך את עצמו אף יותר.

מספר טיפים לבחירת עורך דין תעבורה

 •  מומלץ לבדוק האם יש המלצות על עורך הדין. בעולם הטכנולוגי בו אנו חיים כיום אין זו משימה קשה למדי שכן ניתן למצוא המלצות אלו ברחבי האינטרנט או לחלופין ברשתות החברתיות השונות. 
 •  מומלץ לבחור עורך דין בעל שנות ניסיון רבות בתחום התעבורה. דיני התעבורה כוללים בתוכם תחומים רבים והסתייעות בעורך דין בעל וותק בתחום עשויה להבטיח שעורך הדין בקיא בתחומי התעבורה השונים, מה שיגדיל את סיכויי הצלחת התיק. 
 • בחנו את האינטראקציה והכימיה ביניכם. נושא האמון בעורך הדין חשוב מאוד, לרוב קל יותר לסמוך על אדם איתו יש לכם אינטראקציה טובה. מומלץ להיפגש עם עורך הדין ולראות האם ניתן לסמוך עליו, האם הוא יהיה זמין לכל שאלה שתהיה לכם, האם אתם מרגישים בנוח איתו ועוד.
 • אל תייחסו משמעות רבה מידי למחיר. מומלץ להיפגש עם עורך הדין ולהתרשם מהיכולות והידע שלו. לעיתים הזול הוא בעצם יקר. כדאי להסתייע בעורך דין אמין ומקצועי שיוביל אתכם להשגת התוצאות האופטימליות עבורכם. 

*אין האמור לעיל מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני. כל הנוקט פעולה או נמנע מנקיטת פעולה לאור האמור לעיל עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו הבלעדית.
לייעוץ ראשוני שלחו טופס:

  כתובתנו
  דרך בגין 112 תל-אביב 6701308
  077-4420820 משרד
  0525634178 עו״ד אבי דוויק

  0507451980 עו״ד יורי ברנט
  שעות פעילות
  א-ה: מהשעה 9:00-18:00
  דואר אלקטרוני
  dweck-brant@012.net.il
  2024 © כל הזכויות שמורות לדוויק ברנט משרד עורכי דין
  לייעוץ ראשוני
  חייגו עכשיו: 077-4420820
  או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: